Cephe İskelesi İçin En Güvenilir Merkez

Anasayfa   /   Genel   /   Cephe İskelesi İçin En Güvenilir Merkez

Cephe iskelesi için güvenilir ve esnek çözümler Tobler AG’de!

Tobler MATO serisi cephe iskele sistemleri yüksek derece esneklik özelliği bulundurur. Böylelikle ara zeminlerin ve konsolların montaj ve işlemleri kısa sürede yapılabiliyor. Aynı zamanda güçlü yapı, iş kazalarının önüne geçmeyi sağlıyor. Dış cephe çalışmalarında kullanılan cephe iskelesi ürünleri, personel güvenliği için en uygun yapıda üretilmektedir.

Tobler AG kalitesi ile kullandığınız cephe iskeleleri hafif yapı tekniği ile %30 zaman tasarrufu sağlar. Güvenli kullanım ve depolama, MATO serisinin düşük ağırlığı ile daha kolay oluyor. Tobler AG cephe iskele sistemleri ile isteğe bağlı 95 cm veya 65 cm genişlikte çerçeve- veya kök/germe iskele olarak tedarik edilebilir. İki yapı genişliği birbirleriyle kombine edilebilir.

Güçlü ve Hafif Cephe İskelesi

Yüksek yapılarda güvenlikli dış cephe iskelesi kullanarak hem işçi güvenliğini sağlayabilir hem de iş hızınızı arttırabilirsiniz. Eski zamanlarda kullanılan ahşap iskelenin yerini daha güvenli ve kaliteli ürünleri bırakması iş kazalarının oluşum oranını da büyük ölçüde düşürmektedir. Hem işiniz hem de işçileriniz için en iyisi “Tobler Cephe İskeleleri”

Çelik cephe iskeleleri ya da güvenlikli dış cephe iskelesi için kaliteli çözümler adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere uzun yıllardır güvenli destek sunmaktan memnuniyet duyarız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir