Geçici Çatı Sistemleri İçin Tobler!

Anasayfa   /   Genel   /   Geçici Çatı Sistemleri İçin Tobler!

Geçici çatı sistemleri, fuar gibi etkinliklerde çatı alanının ve ortamın hava koşullarından korunmasını sağlayan sistemlerdir. Geçici çatılar etkinlik alanlarında büyük bir önem taşırlar. Güçlü tavan yapıları dışarıda bulunan etkinlik alanını kaplar ve hava koşullarının etkinliklerin önüne geçmesi engellenmiş olur.

En ekonomik çözümler için geçici çatı sistemleri en doğru tercihiniz olacaktır. Tobler AG olarak bu konuda sizlere yardımcı olmaya daima hazırız. Tobler MATO-N serisi geçici çatı sistemlerini istediğiniz halde şekillendirebilirsiniz. Hafif yapısı geçici çatınızı hemen kurmanızı sağlar. Montaj ve kaldırma işlemleri son derece zahmetsizdir. Projenize göre farklılıklar gözetilebilse de Tobler AG sizlere 38 metreye kadar bir genişlik imkanı sunar. Üstelik geçici çatılar her iskele sistemine uyum sağlamaktadır.

Geçici Çatı Sistemleri Her Hava Koşuluna Karşı Koruma Sağlıyor

Hava koşullarına karşı en profesyonel çözümler için Tobler AG sizinle! PVC Brandalı MATO-N geçici çatılardan daha ucuz bir alternatif yok. Detaylı bilgi almak ve geçici çatı sistemlerimizi incelemek için ürünler kategorimizi inceleyebilir ya da iletişim sayfamız üzerinden bizleri arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir