Tarihçe

Tarihçe

Tarihçe

Şaşırtıcı bir gelişim !

Tobler, 1995 yılında Rheineck'de (İsviçre) Martin Tobler tarafından şu anki yerinde kurulmuştur. Birkaç yıl içinde, Tobler yenilikçi anlayışı ile iskele ve kalıp sistemleri için uluslararası düzeyde başarılı bir üretim ve ticaret şirketi oldu. Tobler ismi bugün İskele ve Kalıp sektöründe ulusal sınırların çok ötesinde uluslararası bir oyuncu haline gelmiştir.

İnavasyonun Bir adı var ! MATO

Tobler kuruluşundan bu zamana tasarıma öncelik vermiştir. Tasarımlarında Ergonomik, Kolay Kurulup Sökülen,Mümkün olduğunca Hafif Gerektiği kadar Güçlü ve Sağlam iskele sistemleri geliştirmiştir.

Amaç, karlılık, verimlilik ve katma değer konusunda yeni standartlar belirleyen yenilikçi bir hafif yapı iskelesi geliştirmekti. Bugün, MATO 1, MATO 2 Cephe & İnşaat İskeleleri ve MATO 8 Modüler & Endüstriyel İskeleler Uluslararası alanda başarılı sistemler arasında yerini almıştır.

Tobler Geleceğe yönelik tasarımlarında her daim en hafif ve en güçlü malzemelerle çalışmış bu sayede çeliğin yanı sıra tüm sistemlerinin Aluminyum versiyonlarına da sahiptir.

Test edilen kalite sayesinde güvenlik

Yüksek güvenlik ve kalite gereksinimlerini karşılamak için uzmanlarımız ve istatistikçilerimiz sertifikalı güvenlik uzmanlarıyla yakından çalışır. Seri üretimden önce, her yeni gelişme sıkı kontrollere ve pratik testlere maruz kalır. Üretimde her parça üretim hatalarına karşı kalite kontrol ekibince denetlenir.

Tobler Tarihçe

1995 yılında kurulmuş ve merkez ofisi Rheineck'te bulunan Tobler , son yıllarda, küçük bir işletmeden, iskele sektöründe saygın bir işletmeye, pazarda hayal etmenin zor olduğu bir noktaya kadar gelişmiştir. Bu gelişme işgücü ve depoda genişlemeyi gerektirdi. 2009 yılında ürün yelpazemizi genişletmeyi başardık.

Geniş ürün yelpazesine sahip iskele ve kalıp ekipmanları MATO 1, MATO 2, MATO 8 in yanısıra Tobler, tüm diğer iskele sistemleri için MATO N, MATO R, TOBLER DECK, TOBLER TOP ve TOBLER MANU, şirket içi geliştirmelerin yanı sıra uyumlu ve uygun maliyetli çözümler sunabilmektedir.Piyasada yerleşik ürünlere sahibiz, Bir çok önemli projede Tobler Tercih edilmiştir.

İskele ekipmanlarımız, her şeyden önce, basit ve zaman kazandıran kurulumlarıyla tanınır. Tek tek parçaların ağırlığı da stabilite ve taşıma kapasitesini kaybetmeden sürekli iyileştirme yoluyla minimum seviyeye indirilmiştir. Tobler, müşteri istekleri doğrultusunda özel ölçü konstrüksiyonlarına ek olarak, daha da fazla gelişmeyi sunmaktadır.

Örneğin, halihazırda başarıyla kullanılan Geçici Çatı Sistemi MATO N, Alüminyumdan imal edilen Tekerlekli İskele Sistemi MATO R, yaylı pimli yapısı sayesinde kolayca ve güvenli bir şekilde monte edilir ve yerden tasarruf sağlayan bir şekilde taşınabilir ve depolanabilir.

Mevcut güvenlik ve kalite gerekliliklerini karşılamak için Tobler, iskele sektöründeki güvenlik uzmanlarıyla çok yakın bir şekilde çalışmakta ve tüm yeni gelişmeleri, üretime müsaade edilmeden önce sıkı kontrollere ve pratik testlere tabi tutmaktadır.

Bu zorlu denetimler tüm üretim süreci boyunca devam eder, bu da hatalı parçaların sevkiyattan önce kaldırıldığı ve en üst düzeyde bir güvenliğin sağlanabileceği anlamına gelir. Tobler 'nin uzun yıllara dayanan deneyimi, her zaman müşteri için en uygun kompakt çözümü bulmaya veya kabul edilebilir fiyatlarla özel parçalar geliştirmeye yardımcı olur.

Tobler, müşterilerini gelecekte kapsamlı bir şekilde yönlendirmeye devam etmek için müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Gelecekte eğitimli, yetkin kadro tarafından ürün geliştirmeye ve müşteriler için yoğun desteğe yatırım yapmaya devam edecektir. İskele malzemenizi tamamlamak veya yenilemek ister misiniz?

Bize sorun, bütün Tobler ekibi sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!