Etkinlik Sistemleri

Etkinlik Sistemleri

Gösteri İçin Gerekli Her Şey

Tribün Sistemleri

 

Tribün sistemlerimiz sürekli optimizasyonun sonucudur. Esnek bir şekilde yapılandırılabilirler hassas çözümler sunarlar. Çeşitli koltuklar, banklar ve bireysel tribün panelleri de mevcuttur. Avrupa ve Uluslararası standartlara göre sertifikalı, dünyanın her yerinde kullanılabilir.

 

İşlevsellik ve güvenlik söz konusu olduğunda, modüler tribün sistemleri betondan yapılmış tribün yapıları kadar iyidir. Aslında, maliyet etkinliği söz konusu olduğunda daha fazlasını sunarlar. Bunun nedeni, pahalı stadyum yenilemesi olmadan değişen gereksinimlere göre kolayca değiştirilebilmeleri ve uzun süreli kullanım için de tasarlanmalarıdır.

 

Sahne Sistemleri

Her etkinlik için mükemmel sahne sistemini sunuyoruz. Akla gelebilecek tüm şekillerde, tasarımlarda ve boyutlarda  ve herhangi bir yüzeyde sahneler oluşturur. Aşamalarımız ihtiyaçlarınızı karşılamak için esnek bir şekilde uyarlanmıştır. Sıra dışı setler ve ağır ekipman için ideal destek yapılarıdır ve maksimum tasarım esnekliği sağlar.

 

Bariyer Sistemleri

Güçlendirilmiş tel örgü ile inşaat çitleri
 
Hafif tasarımlı, güçlendirilmiş tel kafes çitleri sunuyoruz. Bu hafif tel örgü mobil çit, şantiyelerde veya hızlı, ucuz ve sağlam bariyerlerin gerekli olduğu olaylarda kullanım için idealdir.