Perde Beton ve Kolon Kalıp Sistemi

Modüler ve esnek.

Tobler TOP, hemen hemen her türlü betonlama işi için uygun olan sağlam bir çoklu alan kalıbıdır. Dört standart yükseklik (0.60 - 1.20 - 2.70 - 3.30 m) ve 0.24 - 2.40 m arası eleman genişliği sayesinde, zorlu projeler bile verimli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Öğeler kullanışlı bir kalıp terminali ile bağlanmıştır. Uzunluk ayarı için, duvar ofsetleri, viraj profilleri, geniş açılar veya burçlar, pratik dengeleme, üniversal, köşe ve bağlantı elemanları ve denge çubuğu mevcuttur.

Yeni gelistirilmis tasarım.

Yeni tasarlanan çelik çerçeveler ilave olarak geliştirilmiştir ve 400S sınıfının daha yüksek bir çelik kalitesi ile karakterize edilmektedir. Tam döküm köşe profillerini entegre etmişlerdir ve en az 80 kN / m2'lik taze beton basıncı için tasarlanmıştır. Köşe alanlarında iç köşe profilleri de kaynak yapılır. Tüm dikişler bir robotla kaynaklanır.
Ankraj bağlama pozisyonları, sabit bir çelik koni ve karşılık gelen çelik manşonlarla donatılmıştır. Bu, eğilimli plastik çapa manşonlarının artık gerekmediği ve kalıp yapısının ek stabiliteye sahip olduğu anlamına gelir.

Uzun Ömürlü Sıcak Daldırma Galvaniz Farkı.

Çelik çerçeveler standart olarak sıcak daldırma galvanizli bir tasarıma sahiptir, isteğe göre toz boyalıda temin edilebilir. 

En yüksek kalite gereksinimlerini karşılayan huş ağacı plywood plakalar, BFU 100 normuna göre çapraz olarak yapıştırılır ve bir fenol reçine filmi (220 g / m2) ile kaplanır.

Kalıplar isteğe bağlı olarak 1.000 Kullanıma kadar ömrü olan ALKUS Plakalar ile de temin edilebilir. 

Bir sistemle uyumluluk.

Tobler TOP kalıpları birçok standart sistemle uyumludur ve örneğin PERI TRIO, SCHALTEC TRITION veya GHI TRITEC gibi üçüncü parti bileşenlerle kolayca birleştirilebilir.

Tobler TOP'u seçerseniz, önceki sisteminizi kullanmaya devam edebilirsiniz.