Hesabını bilenler için hafif ve pratik iskele sistemi

Kesinlikle Daha Ekonomik.

MATO 1 cephe iskelesi, Tek parça  ve entegre çaprazlı korkuluğu sayesinde sadece dört ana parça ile kurulabilen ve ayrıca bir çapraz bağlantıya ihtiyaç duymayan birkaç sistemden biridir. Bu sistemi sadece güvenlik üzerinde değil, aynı zamanda maliyetler üzerinde de olumlu bir etkiye sahiptir. İskele çerçevesi 70 cm ve 100 cm genişlikte mevcuttur. Tüm sistem bileşenleri birbiriyle uyumludur. Ürünlerimiz, bağımsız bir üçüncü taraf olan Karlsruhe Teknoloji Enstitüsü (KIT) tarafından sürekli olarak izlenmektedir.

Türkiye Standardı: TS EN12810-1 Standardına Uygunluğu TSE BELGESİ ile Belgelenmiştir.

Uluslararası Standard: DIN EN 12810-1 Standardına Uygunluğu DIBt BELGESİ İle Belgelenmiştir.

Gerektiği kadar güçlü, mümkün olduğunca hafif !

MATO 1, özellikle iskele yapımında artan ticari ihtiyaçlar için geliştirilmiş çağdaş bir hafif sistemdir. İnşaat yüksekliğine ve maksimum yüke bağlı olarak, et kalınlığı 2.7 mm olan çelik çerçeveler veya 4mm kalınlığında alüminyum çerçeveler kullanılır. Çelik tasarım, 80m ve daha yüksek yapı yüksekliğine izin verir, alüminyum versiyon, 40m ve daha yüksek yüksekliklere izin verir. Özellikle ağır yükler için, 3.25 et kalınlığına sahip çerçeveler mevcuttur. Normal hafif çerçevelerle uyumludurlar. Cephe İskelesi ile Modüler İskele Sistemlerimiz birbiriyle uyumlu halde çalışabilir.

Zaman ve maliyet tasarrufu % 30'a kadar.

Uygulamadaki deneyim, geleneksel ağır sistemlere kıyasla,% 30'a varan oranlarda çağdaş hafif iskeleler ile tasarruf edilebilindiğini göstermiştir. Piyasalarda sürekli artan maliyet baskısı bu tasaruf başarını gerekli kılmaktadır. Hafif tasarım, iskeleyi kurarken sadece önemli avantajlara sahip değildir. Düşük ağırlık sayesinde taşıma sırasındaki yük hacmi artar, taşıma daha güvenli hale gelir ve depolama daha kolaydır.