Daha fazla esneklik için hafif yapı iskelesi.

Bir sistemle modülerlik.

MATO 2 serisinin özel yapım özellikleri uzun yıllara dayanan pratik deneyim ve hedeflenen geliştirme çalışmalarının sonucudur. Sistem 95 veya 65 cm genişliğinde bir çerçeve veya gövde / çubuk iskelesi olarak mevcuttur. İki tasarım genişliği isteğe bağlı olarak birleştirilebilir.

Hafif yapı aynı zamanda alüminyum iskele kaplamaları için tutarlı bir şekilde uygulandı. Bu, kurulumu basitleştirir ve kullanıcıya maksimum güvenlik sağlar.

Daha hızlı ve daha esnek olmak için.

MATO 2 hafif yapı iskelesi, iskele maksimum esnekliğini sunar. Sistemin kalbi, iskele hattının her 50 cm uzağında kurulan ve dört yönde bağlantıları mümkün kılan plakalardır.

Yuvarlak yapılar veya sargı düzenleri söz konusu olduğunda, MATO 2'nin güçlü yanları öne çıkar ve önceden bilinmeyen boyutların kurulum hızlarına izin verir. Yerleştirilen katlar, konsollar ve diğer aksesuarların kurulumu saniyeler alır ve herhangi bir araç gerektirmez.

Gerektiği kadar güçlü, mümkün olduğunca hafif!

MATO 2, özellikle iskele üzerinde çalışmak için daha fazla verimlilik ve esneklik için geliştirilen çağdaş hafif bir sistemdir. İnşaat yüksekliğine ve maksimum yüke bağlı olarak, et kalınlığı 2.7 mm olan çelik çerçeveler veya 4mm kalınlığında alüminyum çerçeveler kullanılır. Çelik tasarım, 60 metreye ve daha yüksek yapı yüksekliğine izin verir, alüminyum versiyon, 40 metreye kadar olan yüksekliklere izin verir.


Özellikle güçlü yükler için, 3.25 mm et kalınlığına sahip çerçeveler mevcuttur. Normal hafif çerçevelerle uyumludurlar.

Zaman ve maliyet tasarrufu% 50'ye kadar.

Uygulamadaki deneyim, geleneksel hafif sistemlere kıyasla, geleneksel ağır sistemlere kıyasla% 50'ye varan oranda zaman tasarrufu sağlanabileceğini göstermiştir. Sürekli artan maliyet baskısı ile bu başarı için önemli bir faktördür. Ancak hafif tasarım, iskeleyi kurarken sadece önemli avantajlara sahip değildir.

Düşük ağırlık sayesinde taşıma sırasındaki yük hacmi artar, taşıma daha güvenli hale gelir ve depolama daha kolaydır.