Tüm Zorlu Alanlarda Kullanım Kolaylıgı.

Her sey mümkün.

MATO 8, Modüler İskele Sistemi tüm zorlu alanlarda kullanılabilir:

Endüstriyel Tesisler : Liman Tesisleri, Petro Kimya Tesisleri, Endüstriyel Depolama Tankları Projeleri, Gemi ve Uçak İnşaa alanları, Açık Deniz Alanları, Sahne İnşaası ve Fuar Alanları İnşaası ve Köprü İnşaatlarında,

Sabit Olmayan Mobil Yapılar: Asma veya mobil iskele, Yüzey, Destek ve Alan İskelesi olarak

Ankraj Yapılmaması Gereken Yapılar: Tarihi yapıların restorasyon işlerinde yapıya dokunmayan iskele sistemleri olarak.

MATO 8, Yapı ve Projeye en uygun şekilde uyarlanır. Ayrıca ağır yüklere sahip Acil Merdiven Kuleleri, Tiribün Sistemleri,Üst Geçitler, Yaya Koruma Tünelleri, Mühendis Merdivenleri, İskeleden Oluşturulan Köprüler standart bileşenlerden kolaylıkla yapılabilir.

Çok yönlü ve çok esnek.

MATO 8 modül iskeleleri, endüstriyel ve kimyasal sektörlerdeki özel yapıların iş revizyonları için ve aynı zamanda etkinlikler alanında da sıklıkla kullanılmaktadır. Bir diğer son derece ilginç uygulama, her müşterinin bireysel gereksinimlerine mükemmel uyum sağlayan sağlam mobil iskele kuleleridir.

Zaman ve maliyet tasarrufu% 50'ye kadar.

MATO 8 alüminyum sisteminin kullanımı, her bir iskele montajcısının verimliliğini% 50 ve daha fazla artırır, çünkü düşük ağırlık ve pratik kama kafa sistemi sayesinde tek elle kurulum mümkündür.

Ancak hafif tasarım, iskeleyi kurarken sadece önemli avantajlara sahip değildir. Otomatik olarak daha az ağırlık, taşıma sırasında daha fazla yük hacmi, sorunsuz kullanım ve kolay saklama anlamına da gelir.