Rüzgar ve hava koşullarına karşı mükemmel koruma.

Tüm etkinlikler için tek bir sistem

MATO N  çatı sistemleri, rüzgâr ve havanın etkisinin istenmediği her yerde kullanılır. İnşaat, tadilat & restorasyon veya yangın sonrası binaları, inşaat mühendisliği yapılarını, köprüleri ve otoyolları korurlar. Sergiler, fuarlar ve etkinlikler için etkili bir hava koruması olarak kullanılırlar; ve ayrıca mobilize modelleride mevcuttur.

Tüm çözümlerin en ekonomik.

İstediğiniz kadar bükebilir ve döndürebilirsiniz: PVC tenteli MATO N geçici çatı sistemlerinden daha ucuz bir alternatif yoktur. Satın alma bedeli, bir kaset tipi klasik çatı maliyetinin yaklaşık% 50'sidir. Hafif tasarım ve basit kullanım sayesinde, kurulum ve demontaj çalışmaları sırasıyla% 30 ve% 60 daha düşüktür.

Istenilen aralıkta uygulanabilir.

Uygulamaya bağlı olarak, MATO N bir perde veya üçgen çatı olarak tasarlanabilir. Kurulum yapısına bağlı olarak, 38 metreye kadar olan aralıklar standart ürünlerle mümkündür. 38 metreden daha fazla açıklıklar için ise her zaman projeye özel bir tasarıma sahibiz !

Alüminyumdan yapılan hafif tasarım sayesinde, MATO N çatılarını manuel olarak hızlı ve kolay bir şekilde monte etmek de mümkündür. Dahası, her iskele sistemine kurulabilirler.