Servis ve Hizmetler

Servis ve Hizmetler

Hiçbir talebi cevapsız bırakmayan hizmetler.

Size olağanüstü iskele sistemleri ve kusursuz, kapsamlı servis sunmak istiyoruz. Müşteri memnuniyetinin, siparişinizin doğru ve zamanında yerine getirilmesinden çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Profesyonel iskele ile ilgili tüm soru ve hizmetler için yetkili ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Araştırma ve Geliştirme

Başarılı kalmak için her gün tekerleği yeniden icat etmeye hazırız. Ayakta durmak geriye doğru gitmek demektir. Bu bizim sektörümüzde de geçerlidir. Bu nedenle yeni teknolojilere ve mevcut sistemlerin daha da geliştirilmesine yönelik araştırmalara çok zaman, para ve emek katıyoruz. Çözümlerimiz sadece bugün size yardımcı olmak için değil, aynı zamanda gelecekte mümkün olan en yüksek yararı ve güvenliği garanti etmeyi amaçlamaktadır!

Müşteriye özel çözümler

Güçlü yanlarımızdan biri de müşteriye özel çözümlerin geliştirilmesidir. Nitelikli tasarımcılar, yapısal mühendisler ve uzmanlar sizinle yakın işbirliği içinde bireysel çözümler üretmekten mutluluk duyarlar.

Kapsamlı restorasyon ve tamir servisi

Ticari olarak mevcut iskele sistemlerinin restorasyonu ve onarımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Hatalı yapı iskelesini tamir etmeye değip değmeyeceğini çeşitli faktörler belirler.

Önce bizimle konuşun!

Yeni için eski

Eski iskeleleriniz emek maliyetlerinizi çok yüksek yapıyor mu? - İskele artık kâr etmiyor mu? Var olan iskele sisteminizin bir sistem değişikliği veya modernizasyonu olsun, doğru çözüme sahibiz.

Profesyonel bakım deposu devralma

Kullandığınız iskele ve kalıp sistemlerini satın alıp, tüm bakım deponuzu envanterinizi elinize alıyoruz. MATO sistemine geçiş yaparken cazip parça değişim tekliflerinden yararlanın. Size daha fazla bilgi vermekten mutluluk duyarız.

Kiralama

Hızlı ve düşük maliyetle kalıp ihtiyacınız var mı? Büyük bir kiralık parkımız var. Sadece bize sor.

Makineler

İhtiyaçlarınızı karşılamak için aşağıdaki makinelere sahibiz:

Tahta temizleme makinesi
Kurulu test makinesi
Kuşgözü
Çerçeve damgalama makinesi

Kullanılmış ürünler

Ayrıca kullanılan iskele ve kalıp işlerini de ele alıyoruz. Size tavsiyede bulunmaktan ve adil bir geri alım teklifi yapmaktan memnuniyet duyarız.

Kişisel danışmanınıza başvurun veya bize bağlayıcı olmayan bir sorgulama gönderin.

Etiketleme ve hırsızlık

Malzemenizi hırsızlığa karşı koruyun. Fikirlerinize göre tüm materyalleri yazı ve logo ile etiketliyoruz veya kazıyoruz.

Eğitim kursları ve atölyeler

Polybau ve Gebäudehülle Schweiz ile işbirliği içinde bireysel eğitim kurslarımız ve atölyelerimizden yararlanın.

CAD-Pro iskele yazılımı

İnşaat alanlarınız için MATO 1 iskele şemalarını basit bir şekilde çizin. Yazılım ayrıca doğrudan baskı için malzeme listelerini oluşturur. Bizimle iletişime geçin.

Finans

Biz ve bankacılık ortağımız bireysel ve pratik önerilerde bulunmaktan mutluluk duyacağız.